25 yıllık tecrübesi ile Isıtma & Klima Uzmanı

Pzt-Cmt: 09:00 - 17:00

Çalışma Günlerimiz

Garanti Kapsamı

Hizmetlerimiz %100 Garantili

Acil Tek. Servis: 0532 514 66 11

Acil Tek. Servis: 0533 527 68 06

Tatil Öncesi Evinizi Hazırlayın

Tatile Hazır mısınız?

Eviniz de olmalı! Dikkatli planlama sadece seyahat ederken evinizi ve eşyalarınızı korumanıza yardımcı olmaz, aynı zamanda ailenize hatıralara harcayabileceğiniz enerji tasarrufu sağlar! Evinizi yokluğunuz için hazırlamak için bu beş basit ipucu izleyin.

İster bir hafta sonu yolculuğunuz olsun, isterse göl evinde kalın, uzaktayken gereksiz masraflardan kaçınmak için bu enerji tasarrufu ipuçlarından bazılarını takip etmeyi unutmayın.

1. Işıkları söndürün.

If you decide to keep any of your lights on as a security measure, invest in an automatic timer. It can be programmed to turn on your lights during late evening and early morning hours while preventing wasted energy during the day.

2. Klimayı kısın veya kapatın.

Gittiğiniz sırada evinizde dolaşan havanın muhafaza edilmesi önemli olmakla birlikte, termostatınızı 85 dereceye kadar çevirerek enerji kullanımını önemli ölçüde azaltabilirsiniz. Programlanabilir bir termostatınız varsa, gittiğinizde güvenli ve verimli iç ortam sıcaklıklarını korumak için “tatil” özelliğini kullanın.

3. Elektronik cihazları fişten sökün.

Kapatıldığında bile, duvara takılan her şey enerji tüketmeye devam edebilir. Cihazlarınızı fişten çekerek veya bir akıllı güç kablosu kullanarak, bekleme gücünden tasarruf etmekten kaçınırsınız. Çamaşır makinenizi ve kurutucunuzu da çıkarmayı unutma.

4. Buzdolabı:

Sadece birkaç gün sonra gidecekseniz, buzdolabınızın termostatını birkaç derece döndürün. İki haftadan uzun bir süre geçecek olursanız, buzdolabını temizleyip boşaltın, kapağı açın ve üniteyi fişten çekin.

İster bir hafta sonu yolculuğunuz olsun, isterse göl evinde kalın, uzaktayken gereksiz masraflardan kaçınmak için bu enerji tasarrufu ipuçlarından bazılarını takip etmeyi unutmayın.

KLİMAXİ Uzmanlarını arayın: 0532 514 6611

Mevcut sistemlerinizi verimlilik iyileştirmeleri için kontrol eden Uzmanlarımızdan biriyle randevu ayarlamak için!

Preparing-Home-Vacation-Expert

Hakkımızda

Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen tek bir durak dükkanı olmaktan gurur duyuyoruz. Amacımız, en yüksek kalitede tasarım ve kurulum hizmetlerini, programlama ve bütçeye uygun müşteri hizmetleriyle birlikte sunmaktır. Zamanın ve maliyetin çok önemli olduğunu anlıyor ve müşterilerimizin beklentilerini üstüne çıkmaya gayret ediyoruz.