25 yıllık tecrübesi ile Isıtma & Klima Uzmanı

Pzt-Cmt: 09:00 - 17:00

Çalışma Günlerimiz

Garanti Kapsamı

Hizmetlerimiz %100 Garantili

Acil Tek. Servis: 0532 514 66 11

Acil Tek. Servis: 0533 527 68 06

Hakkımızda

Hikayemiz

KLİMAXİ Uzmanlarını tanıyın!

Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen tek bir durak dükkanı olmaktan gurur duyuyoruz. Amacımız, en yüksek kalitede tasarım ve kurulum hizmetlerini, programlama ve bütçeye uygun müşteri hizmetleriyle birlikte sunmaktır. Zamanın ve maliyetin çok önemli olduğunu anlıyor ve müşterilerimizin beklentilerini üstüne çıkmaya gayret ediyoruz.

Şirketimiz her türlü projler için kapsamlı bir çalışma yelpazesi sunmaktadır. Ekibimiz, 6 yıldan az bir süredir sektörde olan yüksek nitelikli profesyonellerden oluşmaktadır. En karmaşık teknik ve organizasyonel görevleri çözerken, size en iyi hizmeti sunmamıza olanak tanıyan kapsamlı deneyimler kazandık.

24 Acil Servis Hizmetinizde!

Isıtma, Soğutma ve Sıcak Su ihtiyaçlarınız için yılda 365 gün 24 saat acil servis sağlayabiliriz. Hem konut hem de ticari mülklerinize hizmet vermeniz gerektiğinde buradayız!

0532 514 6611

Çalışma Saatlerimiz

Pazartesi - Cuma: 9:00 -17:00

Cumartesi: 10:00 - 14:00

25 Yıllık Tecrübe

Isıtma, havalandırma ve iklimlendirme endüstrisinde (HVAC) 25 yılı aşkın deneyime sahibiz. Kaliteli müşteri hizmetlerine inanırız.

Şirket Geçmişi

1993 yılında kurulan KLİMAXİ, klima sistemlerinin kurulumunda geniş deneyime sahip bir aile işletmesidir. Şirket, bu 25 yıl boyunca sektördeki birçok karmaşık projeyi başarıyla tamamladı, çalışanlarımızın profesyonelliği ve yapılan işin kalitesi konusunda bize güven veren ne oldu.

Misyonumuz

Şirketimiz her türlü karmaşık projeler için kapsamlı bir çalışma yelpazesi sunmaktadır. Ekibimiz, 6 yıldan az bir süredir sektörde olan yüksek nitelikli profesyonellerden oluşmaktadır. En karmaşık teknik ve organizasyonel görevleri çözerken, size en iyi hizmeti sunmamıza olanak tanıyan kapsamlı deneyimler kazandık.

Size Özel Teklifler

Bültenlerimize kayıt olarak özel tekliflerimizden haberdar olun!