25 yıllık tecrübesi ile Isıtma & Klima Uzmanı

Pzt-Cmt: 09:00 - 17:00

Çalışma Günlerimiz

Garanti Kapsamı

Hizmetlerimiz %100 Garantili

Acil Tek. Servis: 0532 514 66 11

Acil Tek. Servis: 0533 527 68 06

Pahalı Klima Filtresi Daha mı İyi?

HVAC Hava Temizleyicileri

Bütün ev hava temizleyicileri, birçok evde ısıtma ve soğutma sistemlerinin giderek daha popüler bir bileşeni haline geliyor.Nedenini merak etmek? Aşağıdaki avantajlara göz atın!

Daha az alerji belirtileri.

Standart hava filtrelerinin aksine, tüm ev hava temizleyicileri, filtrelenmiş havadaki parçacıkların yüzde 99.97’sine kadar çıkabilen, yaklaşık 3 mikrona kadar potansiyel alerjenleri yakalayabilir.

Kompakt boyut

Tüm ev hava temizleyicileri, HVAC hava işleme sistemi içine kolayca monte edilir ve evin farklı odalarındaki göze çarpmayan taşınabilir üniteleri ortadan kaldırır.

Maliyet etkinliği.

Tüm ev hava temizleyicileri, hem hava temizleyici filtreleri hem de HVAC filtreleri satın almak zorunda kalmanızı sağlar.

Daha az gürültü.

Tüm ev hava temizleyicileri bazı taşınabilir ünitelerle ilişkili gürültüyü ortadan kaldırdığından, daha az gürültülü, daha konforlu ve daha sağlıklı bir iç ortam oluşturabilirler.

Düşük bakım.

Standart HVAC filtreleri en az 90 günde bir değiştirilmek zorundayken, tüm ev hava temizleyicileri 3 ila 5 yıl sürmektedir ve bakım gerektirmeyecek kadar azdır. Ve bu birimler mevcut HVAC sisteminize dahil edilebilir.

Gözlerinizin ve kulaklarınızın uyarı işaretleri için açık tutulması, sistemin en soğuk olduğu günlerde çalışma saatlerinde veya gece işlerinde sistemin durduğu senaryoyu önleyebilir, ”diyor KLİMAXİ. İstanbul’da HVAC hizmet şirketi. “Yıl boyunca basit bakım, bu sorunu önleyecek ve soğuk kış havalarda evinizi veya işinizi sıcak tutacaktır.

KLİMAXİ Uzmanlarınıza tüm ev hava filtrasyonunun faydalarının hiçbir masraf ödemeden analizi için bir program için başvurun.

Bugün Arayın! 0532 514 6611

Ev içi konsültasyonunuzu kurmak için.

Hakkımızda

Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen tek bir durak dükkanı olmaktan gurur duyuyoruz. Amacımız, en yüksek kalitede tasarım ve kurulum hizmetlerini, programlama ve bütçeye uygun müşteri hizmetleriyle birlikte sunmaktır. Zamanın ve maliyetin çok önemli olduğunu anlıyor ve müşterilerimizin beklentilerini üstüne çıkmaya gayret ediyoruz.