25 yıllık tecrübesi ile Isıtma & Klima Uzmanı

Pzt-Cmt: 09:00 - 17:00

Çalışma Günlerimiz

Garanti Kapsamı

Hizmetlerimiz %100 Garantili

Acil Tek. Servis: 0532 514 66 11

Acil Tek. Servis: 0533 527 68 06

Klimanız Yaz Boyu Çalışacak mı?

Kapsamlı Koruyucu Bakım

Önleyici bakım ve acil durum onarımlarından yeni sistem önerilerine ve kurulumuna kadar tüm HVAC ihtiyaçlarınızı karşılamaya hazırız.

KLİMAXİ Uzmanları sertifikalı bir HVAC teknisyeni tarafından kapsamlı bir koruyucu bakım denetimi ve servisi sizi pahalı bir onarım veya ikiden kurtarabilir. Kendi evinizde rahatsız olmak, ihtiyacınız olan son şey.

Let one of our licensed HVAC pros ensure your AC is prepared for the rest of the summer. Regular maintenance like changing air filters and duct cleaning help keep your HVAC system running efficiently potentially saving energy and lowering your cooling bills. However, extreme heat, clogged vents or faulty wiring, can overtax your system and may cause AC failure at the worst time possible.

Lisanslı HVAC uzmanlarımızdan biri, AC’nizin yaz boyunca geri kalanı için hazır olmasını sağlar. Hava filtrelerinin değiştirilmesi ve kanal temizleme gibi düzenli bakım, HVAC sisteminizin verimli bir şekilde potansiyel olarak enerji tasarrufu sağladığını ve soğutma faturalarınızı düşürdüğünü sağlar. Ancak, aşırı ısı, tıkanmış hava delikleri veya hatalı kablolama, sisteminizin üzerine gelebilir ve mümkün olan en kötü zamanda AC arızaya neden olabilir.

Kapsamlı HVAC ayarlama paketimiz şunları içerir:

  • Soğutma suyu seviyesi ve basınç kontrolü
  • Termostat kalibrasyonu
  • Kablolama, kontaklar, kondansatörler ve röleler dahil elektrik sistemi denetimi ve sıkma
  • Evaporatör bobini ve kondens tahliye temizliği
  • Kondenserin temizlenmesi, incelenmesi, açık devre kesilmesi, fan motoru ve bıçakları
  • Gerektiği gibi yağlama
  • Artı daha fazla güvenlik ve verimlilik kontrolleri
Hakkımızda

Müşterilerimizin tüm ihtiyaçlarını karşılayabilen tek bir durak dükkanı olmaktan gurur duyuyoruz. Amacımız, en yüksek kalitede tasarım ve kurulum hizmetlerini, programlama ve bütçeye uygun müşteri hizmetleriyle birlikte sunmaktır. Zamanın ve maliyetin çok önemli olduğunu anlıyor ve müşterilerimizin beklentilerini üstüne çıkmaya gayret ediyoruz.